Aktualności

17.04.2020 r.

Marka Dr Szmich powstała z myślą o zapewnianiu konsumentom najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

W związku z tym wprowadziliśmy do oferty nową odsłonę żelu do dezynfekcji rąk bez użycia wody, a także poszerzyliśmy asortyment o nowe rodzaje produktów dezynfekujących, czyli płyn w sprayu oraz wygodne, jednorazowe saszetki z żelem. Produkty mają potwierdzone w badaniach działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze oraz zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

12.04.2020 r.

Produkcja żelu antybakteryjnego to nie tylko szansa na utrzymacie ciągłości w funkcjonowaniu firmy w trudnych czasach, zapewnienie miejsc pracy, ale także sposób na pomaganie. Firma Delia Cosmetics, właściciel marki Dr Szmich regularnie przekazuje żele różnorodnym placówkom - w tym medycznym.

Do tej pory przekazaliśmy produkty dla: Fundacji Gajusz, Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi, oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Łodzi oraz dla kilku instytucji użytku publicznego w Rzgowie. Pomagamy i dzielimy się dobrem!

19.03.2020 r.

Przekazaliśmy do sprzedaży już pół miliona sztuk żelu o działaniu antybakteryjnym Dr. Szmich. Nieustannie otrzymujemy zapytania i prośby o dalszą produkcję. Kolejne PÓŁ MILIONA sztuk jest w drodze. Aby sprostać Waszym wymaganiom wykorzystujemy różne opakowania, oklejamy różnorodne puste tuby, żeby przygotować kolejne produkty.

Informujemy, że kolejne żele zostaną opatrzone dodatkową informacją o tym, że opakowanie jest zastępcze. Żel możecie spotkać na półkach w różnych rozmiarach i wariantach opakowania, załączamy zdjęcie dotychczasowych wersji. Proszę pamiętać, że etykieta jest wiążąca i gwarantuje, że w środku jest żel o działaniu antybakteryjnym.

15.03.2020 r.

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 (koronawirus) podjęliśmy działania mające na celu zapewnienie konsumentom produktów szczególnie potrzebnych w zaistniałej sytuacji, czyli żeli o działaniu antybakteryjnym do dezynfekcji rąk bez użycia wody które są produkowane pod marką Dr. Szmich.

Z uwagi na brak opakowań na rynku, w niektórych przypadkach wykorzystujemy puste opakowania po innych produktach, np. puste tuby przeznaczone pierwotnie na inny produkt oklejone właściwą etykietą. Zapewniamy, że zawartość jest zgodna z etykietą, tj. tuba zawiera żel o działaniu antybakteryjnym o zaw. alkoholu 70%. Można się o tym przekonać chociażby po charakterystycznym zapachu alkoholu.

Wyjaśniamy również, że technicznie nie jest możliwe oklejenie etykietą już napełnionej tuby – można okleić wyłącznie pustą tubę.

Standardowy czas oczekiwania na opakowania to 2 miesiące. Przy trwającej epidemii i całkowitym braku na rynku jakichkolwiek środków antybakteryjnych i antywirusowych uznaliśmy, że szybkie działanie w celu ochrony zdrowia Polek i Polaków jest ważniejsze, niż estetyka opakowania.

Gwarantujemy, że w każdym produkcie oznaczonym logo marki Dr. Szmich jest żel o działaniu antybakteryjnym.

Jeżeli ktokolwiek z naszych Klientów nie jest usatysfakcjonowany, może dokonać zwrotu produktu do producenta i otrzymać zwrot 100% ceny detalicznej.